Zu to má za 4

1. Prečo si sa rozhodla pre detox?

Leto sa blíži, plavky ležia v skrini a faldíky na bruchu sú premnožené. Zároveň mám jedny obľúbené rifle, ktoré zapnem iba v prípade, že ich nemám na sebe. Takže schudnúť aspoň pár kilečiek a samozrejme cítiť sa lepšie. Ústa a zuby, ktorými jeme, sičistíme 2x za deň, ale zvyšok tráviacej sústavy čo? Potom sa nemôžeme čudovať, že nám je po jednej sviečkovej ťažko…

* Na fotky sa vzťahujú autorské práva

2. S akými očakávaniami si do toho šla?

Detox C9 som absolvovala už tretí alebo štvrtýkrát (cca každý pol rok), takže očakávania boli reálne. Vedela som, že to nebude jednoduché a neschudnem len tak lusknutím prstu, ale budem musieť trochu máknuť. Ale to by nebola sranda, že?

3. Aký bol priebeh a aké si mala pocity?

Priebeh bol náročnejší ako pri predchádzajúcich detoxoch. Už síce nebol problém vydržať prvé dva kritické dni nejesť, no potom sa k detoxu pridala chrípka a dokonca aj „kamoška všetkých dievčat“ – menštruácia. Nemala som nervy iba z toho, že nejem, ale aj z horúčky a z hormónov a bolesti hlavy. Priznávam, že nie každý deň som poctivo dodržiavala pokyny, ale cca z 80% som sa premohla a zvládla to. Plus som mala problém utekať pred susedou, ktorá ma naháňala s vynikajúcim chili con carne. Teraz mi napadá – útek po schodoch by sa mohol počítať ako cvičenie, hm?

* Na fotky sa vzťahujú autorské práva

4. Čo si si počas detoxu uvedomila? Mala si AHA moment?

Uvedomila som si, že denno-denná práca v kancelárii je na prd. Furt sedím, stravujem sa v reštikách, všetko do seba rýchlo nahádžem, aby som mohla byť naspäť v kancelárii kým mi skončí obedná prestávka, a aby som mohla zase sedieť za kompom a čumieť do obrazovky. No celé zle. Chce to viac pohybu a hlavne vyváženejšiu stravu. A menej sa ponáhľať.

5. Splnili sa ti očakávania? Ako si spokojná s výsledkami?

Vzhľadom k priebehu, ktorý som popísala v predchádzajúcej otázke, som bola zmierená s tým, že ciele úplne nenaplním. Skoro mi oči vyskočili z hlavy, keď som po detoxe, keď odznela aj chrípka, zistila, že moje obľúbené rifle naozaj zapnem! Schudla som 4 kilá. Je jedno aké prekážky na svojej ceste máte. Hlavné je neprestať sa posúvať dopredu, aj keď človek nebeží, nekráča rýchlo, hlavné je aspoň pomaličky napredovať a nezastaviť sa na mieste. Nevzdať to predom.

* Na fotky sa vzťahujú autorské práva

6. Konkrétne výsledky?

Ako som uviedla vyššie, boli to 4 kilečká. A dobrý začiatok!

7. Komu by si detox doporučila?

Určite by som detox odporučila každému. Bez akejkoľvek diskriminácie. Detox so mnou držala aj moja pani šéfová. Spolu sme sa hecovali a podpichovali a výsledky sa fakt dostavili. Ďalšie kolo si dáme hromadne so všetkými kolegyňami. 🙂

Ak chcete vedieť viac o detoxe kliknite SEM

Štítky: