ALE AJ TAK
SVOJE TELO

MILUJEM

Milujem zdravý životný štýl, a preto hľadám možnosti, ktoré sú jednoduché, rýchle a zdravé. Štítna žľaza mi spravila tvrdý reset a priniesla veľké zmeny. Dlho trvalo kým som si uvedomila, že.. Milujem svoje telo aj keď nie je dokonalé.

AKO TO CELÉ ZAČALO

Moje meno je Nikol a pred 6 rokmi som začala rapídne chudnúť, čo mi vôbec nevadilo 😜 Pridali sa závraty, malátnosť, zvýšené potenie, únava.. Neskôr lekári zistile, že mám autoimunitné ochorenie štítnej žľazy.

Všetko sa zbehlo tak rýchlo.. 4 dni mala trvať hospitalizácia. Nastali komplikácie a v nemocnici som strávili 2 mesiace. Pribrala som 13 kg. Prestala som spoznávať svoje telo aj samú seba. 

Všetko sa zmenilo úplne od základov. Začala sa nová etapa života, ktorú som vôbec nemala rada, neznášala som svoje telo, seba, všetko naokolo. Bolo to dennodennné prežívanie bez akejkoľvek chuti..

Stiahnite si ebook zdarma

11 VECÍ, KTORÉ SA TI NAŠTARTUJÚ
VĎAKA DETOXU

V ebooku sa dozviete 11 skvelých benefitov, ktoré získate vďaka detoxikácii. Dozviete sa, prečo je detox potrebný a čo všetko sa naštartuje v tele, keď sa telo zbaví toxínov.

ZAPOJTE SA DO DETOXU A ZÍSKAJTE BONUSY V HODNOTE 150€!

‼️JESENNÝ BONUS LEN DO VYPREDANIA ZÁSOB‼️