VÝSLEDOK
ZA 9 DNÍ

9-DŇOVÁ CESTA K VITÁLNEJŠIEMU ORGANIZMU

Zbavte svoje telo jedovatých toxínov, získajte pocit ľahkosti a buďte plný energie.
Detox tela vyžaduje pevnú vôľu, no ak vydržíte verte, že výsledok bude stáť za to a poteší vás špičková forma.

ZAPOJTE SA DO DETOXU A ZÍSKAJTE BONUSY V HODNOTE 150€!

‼️+ BONUS 30€ VOUCHER NA PRODUKTY‼️

KRABICA, KTORÁ MI ZMENILA ŽIVOT A ZBAVILA MA
2 ROČNÉHO PROBLÉMU!

Po vyoperovaní ŠTÍTNEJ ŽĽAZY som mala veľké problémy so vstrebávanín vápnika. Viac ako 2 mesiace som strávila v nemocnici a klasické veci ako pohyb či trávenie boli zrazu veľký problém..
2 roky som užívala veľké množstvo liekov, no žiadna zmena.

Keď som dostala krabicu C9 ako DARČEK bolo to VŠETKO alebo NIČ..
A výsledok?! Kliknite na CELÁ STORY C9..

 

REFERENCIE

Detox C9 je jedinečný a famózny v tom, že síce telo neprijíma veľa jedla, ale aj napriek tomu dostávate do tela všetky potrebné vitamíny a minerály. Prvé dva dni boli veľkým učiteľom, keďže moje telo nebolo zvyknuté, ale od 3. dňa prišli radikálne zmeny. Telo vedelo vydať obrovský výkon energie, cítil som sa lepšie a vitálnejšie, telo sa postupne vyčistilo a s ním aj pleť a koža na celom tele. Po 9 dňoch detoxu som sa cítil ako nový človek. Pružnejší, energickejší a plný energie. Schudol som 2,5 kg. Určite odporúčam C9.
Jakub
Na detox mne přemluvila kolegyňka Zu. Aby konečně zmlkla, dala jsem se na to s ní. Statečně mě po devět dní buzerovala, upozorňovala mne na dodržování jídelníčku, což bylo při mém hektickém životním tempu klíčové. K mému velkému překvapení to mělo i výsledky – již po prvních pár dnech jsem se cítila lépe, neměla jsem tak nafouklé břicho, dokonce ani pocit hladu. A vanilkový shake je vynikající !!! Teď pokračuji v 15denním programu F15 a konečně zapnu mé oblíbené kalhoty.
Věruše

Stiahnite si ebook zdarma

11 VECÍ, KTORÉ SA TI NAŠTARTUJÚ
VĎAKA DETOXU

V ebooku sa dozviete 11 skvelých benefitov, ktoré získate vďaka detoxikácii. Dozviete sa, prečo je detox potrebný a čo všetko sa naštartuje v tele, keď sa telo zbaví toxínov.

ZAPOJTE SA DO DETOXU A ZÍSKAJTE BONUSY V HODNOTE 150€!

‼️+ BONUS 30€ VOUCHER NA PRODUKTY‼️