Zbavila som sa 2-ročného problému za 9 dní

1. Prečo si sa rozhodla pre detox?

Od svojich 20tich som bez štítnej žľazy. Po operácii nastali komplikácie a veľké problémy so vstrebávaním vápnika. Užívala som rôzne formy vápnika no hladiny boli veľmi nízke. „Čo taký vápnik?“ no veľmi ma to obmedzovalo. Na odbery som chodila každých 14 dní, či je vápnik v norme. No stále ten istý výsledok. Najviac ma trápili plné črevá a kŕče pri rýchlejších pohyboch, nemohla som cvičiť. Veľké množstvo liekov prinieslo vedľajšie účinky a cítila som sa aj vyzerala naozaj hrozne. Neznášala som svoje telo.

* Na fotky sa vzťahujú autorské práva

2. S akými očakávaniami si do toho šla?

Očakávania boli obrovské. Klasické lieky nezaberali a hľadala som alternatívy, pretože som nechcela byť závislá od liekov. Skúšala som rôzne alternatívy no žiadne zmeny. Detox mi prišiel úplne náhodou do cesty.

3. Aký bol priebeh a aké si mala pocity?

Prvé dva dni boli náročnejšie. Chce to len pevnú vôlu. Priebeh detoxu bol skvelý, dodržala som to naozaj tak ako to bolo v manuáli. Zapisovala som si stravu aj pitný režim, kt. sa veľmi zlepšil 🙂 Pohyb bola len rýchla chôdza. Za 9 dní som lepšie pochopila svoje telo a naučila sa nový režim kt. mi vyhovoval.  Zlepšila sa mi pleť, spánok a aj trávenie.

* Na fotky sa vzťahujú autorské práva

4. Čo si si počas detoxu uvedomila? Mala si AHA moment?

Prekvapenie bolo veľký prílev energie, ktorý prišiel 3-4. deň. Cítila som sa naozaj výborne. No najväčší aha moment bol v chápaní jedla ako takého. Ako nepotrebujem stále niečo do seba tlačiť. Jedlo prestalo byť pre mňa nástrojom na tlmenie (zajedanie) problémov, ale začalo byť zdrojom energie. Prípravovala som si jedlo s láskou a radosťou.

5. Splnili sa ti očakávania? Ako si spokojná s výsledkami?

Naučila som sa plánovať stravu, piť dostatok tekutín, začala som piť čistú vodu. Zmenil sa môj postoj k jedlu. No jediné čo som chcela aby sa zmenilo bol vápnik, kt. ma veľmi obmedzoval. 2 roky som chodila pravidelne na odbery, skúšala rôzne formy, no hladina bola stále nízka. 9-ty deň detoxu som šla na odbery krvi s malou dušičkou. A výsledky boli takého..

* Na fotky sa vzťahujú autorské práva

6. Konkrétne výsledky?

S výsledkami som bola veľmi spokojná. Vápnik sa začal vstrebávať, bol v norme a prestali kŕče 🤩 Z pásu som dala 8 cm, zo stehna 1,5 cm a na váhe -3,4 kg. Skvelé čísla.

7. Komu by si detox doporučila?

Každému, komu záleží na svojom tele. Žijeme v dobe plnej stresu, ovocie a zelenina, už nie sú plné vitamínov tak ako kedysi. V svojom tele musíme žiť, a preto sa musíme oň starať. Aspoň raz ročne poriadne vyčistiť telo zvnútra. Dobiť baterky a zresetovať celý tráviaci systém. Odporúčam naozaj každému, mne tento detox zmenil život. Je to moja skúsenosť a ja ďakujem za tento úžasný produkt. Svojmu telu doprajem detox 2 krát ročne (na jar a začiatkom leta). Ak chceš niečo vo svojom živote zmeniť tak C9 je skvelý začiatok! 😉 Pozri moju celú story..

Ak chcete vedieť viac o detoxe kliknite SEM

Štítky: