ZAPOJTE SA DO DETOXU A ZÍSKAJTE BONUSY V HODNOTE 200€!

‼️+ BONUS VOUCHER 30 EUR NA FIT PRODUKTY‼️

CENA DETOXU C9
+ BONUSY

292,52 €

bez registrácie

275,70 €

5% zľava pri 
online registrácii

* Registrácia je bez poplatku, bez poviných odberov

* Cena poštovného je 5,70€

MÁM ZÁUJEM O 2 DETOXY C9

+ VOUCHER 30€ NA PRODUKTY

Skontrolujte si prosím správnosť vyplnených údajov, aby sme vás mohli konktaktovať o stave vašej objednávky. 

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely vybavenia vášej objednávky.
Zásady zpracovania osobných údajov.

O C9 mi povedala kamarátka a zároveň mi vysvetlila detaily, čo je nutné dodržiavať. Prvé dva dni sú ťažšie a odopieranie si dobrého jedla chce odhodlanosť. Potom si ale telo zvykne a pridá sa aj zdravšie jedlo v priebehu dňa, že človek sa cíti čoraz lepšie. Po konci celého 9-dňového cyklu som sa cítil naozaj viac živšie a svieži. To, že človek schudne potom aj kilo alebo dve je potešujúce bonus. Je to dobrý štart k pokračovaniu v zdravšom životnom štýle. A vždy som sa tešil, kedy si dám vanilkový shake!
ONDREJ
Do C9 som sa rozhodla ísť, pretože som chcela očistiť telo a zhodiť pár kíl. C9 nebola pre mňa náročná, prišlo mi to vďaka brožúrke naozaj jednoduché. Hlavne som bola nadšená, že robím konečne niečo aj pre seba. Po prvých dvoch dňoch, začalo mať jedlo pre mňa iný význam. Viac som si ho vážila a tešila sa na neho. Viac som sa tiež zamerala na zeleninu, ktorú som predtým moc nemusela. Pred detoxom som mala problém s pitným režimom ale vďaka nemu som sa naučila pravidelne piť. Skvelým výsledkom mi bolo ploché bruško a pár centrimetrov dole. Páčilo sa mi, že nie je úplne nutný veľký pohyb, čo pre mňa bola v hektickom dni veľká výhoda. Do detoxu C9 sa určite chystám znovu a chcela by som ho robiť každý rok.
MARUŠKA
Je to s podivem - být stále plnější energie a přitom ubývat na váze!! Program postavený na aloe vera to však dokáže. Klíčem je prý pročištění organismu!? Snad ano - nevím, nejsem odborník na metabolismus, ale jedno vím určitě - program Clean9 je nejlepší restart těla, který znám ... a víme, že "ve zdravém těle je zdravý duch" 😉
JAREK

Pokiaľ s produktom nebudete spokojní, nemusíte sa ničoho obávať. 
V rámci našej 30 dňovej garancie vám vrátime peniaze späť.