Ide to aj bez štítnej!

Už dlhšie som uvažovala o zmene, no vždy to ostalo pri slovách: “ veď zajtra už začnem“ no a nič sa nezmenilo. Mám pocit ako mi unikajú dni pomedzi prsty, robím veci no nevidím výsledky pretože ich veci nedokončím alebo nevydržím dostatočne dlho nato, aby prišli výsledky a preto 1 celý rok plný zmien, disciplíny a nových návykov 🙂 Je to obrovská výzva, záväzok, vzrušenie a zároveň rešpekt a strach, no hlavne obrovské vykročenie z konfortnej zóny.. ale..

IDEM DO TOHO! A VEREJNE..

Prečo takáto výzva

Rozhodla som sa, že rok 2019 chcem prežiť úplne inak, chcem inak vyzerať, inak sa cítiť, byť maximálne slobodný človek, ktorý si bude užívať každý deň naplno, a bude mať xy dôvodov na úsmev každý deň. 🙂 Nechcem čakať na 1.1., a preto začínam už teraz. Cítim veľkú zmenu a som pripravená na všetko čo príde.

Moje telo sa radikálne zmenilo, fyzicky aj mentálne. Na 3 roky som prestala vnímať svet okolo seba a vnímala som len svoj malý svet a hnev, ktorý ma zožieral zvnútra. Nenávidela som svoje telo. Všade faldíky, strie, gulatá plná tvár, líčiská, zavodnené telo a všade akné. Otázku PREČO JA?! som si kládla asi 100krát denne no odpoveď prišla až pred rokom. Učila som sa odznova mať rada svoje telo. Aj keď to ide bez štítnej veľmi pomaly  tak cieľ je jasný. Cítiť sa lepšie a vyzerať lepšie v porovnaní s obdobím keď som bola zdravá, pretože #idetoajbezstitnej.

“ Všetko je možné. Nemožné trvá len o čosi dlhšie! „

Kde sa tento nápad zrodil

Celý rok 2017 aj 2018  som absolvovala všetky tréningy, ktoré sa dali od Andyho Winsona. Tá energia, tie príbehy, ľudia z ktorých sa stali úžasný priatelia a to ako som neustále musela vykračovať z konfortnej zóny a ísť naplno do cvičení a to ma posúvalo vpred. No a v neposlednom rade Andy. Skvelý človek a ešte lepší mentor.

Na jednom tréningu zaznelo:

„Urob zo svojej nevýhody najväčšiu výhodu „

To bol môj najväčší AHA moment, ktorý ma nakopol a vznikla myšlienka, ktorú idem zhmotniť do AKCIE.

Aké sú očakávania

Žiadne a zároveň tie najväčšie. Verím, že počas výzvy spoznám veľa nových ľudí – priateľov, s ktorými budeme zdielať skúsenosti, budeme si navzájom podporou a motiváciou aj pre ostatných. 🙂

Prečo verejne

Je to obrovský krok z konfortnej zóny a zároveň záväzok nielen voči sebe ale aj ostatným. Chcem naozaj zmenu a toto je ten najlepší a zároveň najúčinnejší spôsob.

Prečo 1 rok

Je to proces, verím že 12 mesiacov je dostačujúci čas na nové návyky, ktoré budem milovať a budem ich robiť pretože budem chcieť a nie lebo musím.

„Malými zmenami k veľkým výsledkom.“

 

Komentáre